Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | růžové |
| Velikost | 17 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43647 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43658 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43659 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43660 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43661 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43662 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43663 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43664 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43665 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43667 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43669 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43670 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43671 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43672 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43673 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43675 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43676 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43677 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43678 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43679 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)