Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43682 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43683 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43684 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43685 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43686 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43696 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43700 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43704 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43705 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 17x16x9 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43712 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 17x16x9 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43716 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 17x16x9 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43717 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 17x16x9 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43718 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 17x16x9 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43719 |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 3,1 mm |
| Číslo zboží | 43749 |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 3,1 mm |
| Číslo zboží | 43750 |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 3,1 mm |
| Číslo zboží | 43751 |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 3,1 mm |
| Číslo zboží | 43752 |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 3,1 mm |
| Číslo zboží | 43753 |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 3,1 mm |
| Číslo zboží | 43754 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)