Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 15 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Šíře průtahu | 3,7 mm |
| Číslo zboží | 43775 |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Šíře průtahu | 3,1 mm |
| Číslo zboží | 43776 |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Šíře průtahu | 3,1 mm |
| Číslo zboží | 43777 |
| Velikost | 15 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Šíře průtahu | 2,9 mm |
| Číslo zboží | 43778 |
| Velikost | 15 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Šíře průtahu | 2,9 mm |
| Číslo zboží | 43779 |
| Velikost | 37x37x10 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Číslo zboží | 43820 |
| Velikost | 44x30x10 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Číslo zboží | 43822 |
| Velikost | 44x35x10 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Číslo zboží | 43824 |
| Velikost | 40x8 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Číslo zboží | 43825 |
| Velikost | 50x10 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Číslo zboží | 43826 |
| Velikost | 50 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Číslo zboží | 43827 |
| Velikost | 70 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Číslo zboží | 43828 |
| Velikost | 85 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Číslo zboží | 43836 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 24x9 mm |
| Číslo zboží | 43871 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 24x9 mm |
| Číslo zboží | 43878 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 24x9 mm |
| Číslo zboží | 43880 |
| Provedení | odstíny bílé barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44035 |
| Provedení | odstíny růžové barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44036 |
| Provedení | odstíny oranžové barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44037 |
| Provedení | odstíny červené barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44038 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)