Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | odstíny zelené barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44039 |
| Provedení | odstíny tyrkysové barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44040 |
| Provedení | odstíny modré barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44041 |
| Provedení | odstíny fialové barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44042 |
| Provedení | odstíny hnědé barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44043 |
| Provedení | odstíny černé barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44044 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 20 x 24 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 44318 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 20 x 24 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 44319 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 20 x 24 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 44320 |
| Provedení | tmavě šedé |
| Velikost | 20 x 24 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 44321 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 26 x 25 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 44322 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 26 x 25 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 44323 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 26 x 25 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 44324 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 26 x 25 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 44325 |
| Provedení | modro zelené |
| Velikost | 16 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Číslo zboží | 44332 |
| Provedení | šedé |
| Velikost | 16 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Číslo zboží | 44334 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 16 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Číslo zboží | 44335 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 16 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Číslo zboží | 44336 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 16 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Číslo zboží | 44337 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 16 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Číslo zboží | 44338 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)