Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 16 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Číslo zboží | 44340 |
| Velikost | 15 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 6 mm |
| Číslo zboží | 45528 |
| Velikost | 18 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 7 mm |
| Číslo zboží | 45529 |
| Velikost | 20 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 8 mm |
| Číslo zboží | 45530 |
| Velikost | 25 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 10 mm |
| Číslo zboží | 45531 |
| Velikost | 18 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 4,5 mm |
| Číslo zboží | 45532 |
| Velikost | 20 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 6,5 mm |
| Číslo zboží | 45533 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 7 - 15 cm |
| Číslo zboží | 46794 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 15,5 cm |
| Číslo zboží | 46796 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 9 cm |
| Číslo zboží | 46797 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 14 x 14 cm |
| Doplňující info | podložku lze spojovat a tím si vytvořit větší plochu |
| Číslo zboží | 47366 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | 220 ks, 1 podložka |
| Číslo zboží | 47940 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | 220 ks, 1 podložka |
| Číslo zboží | 47942 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | 220 ks, 1 podložka |
| Číslo zboží | 47943 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný materiál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49200 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný materiál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 49202 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49204 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 12 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49205 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49206 |
| Provedení | přírodní materiál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 49208 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)