Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Číslo zboží | 22396 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,1 mm |
| Číslo zboží | 22397 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 24 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 24977 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 18 mm |
| Šíře průtahu | 2,7 mm |
| Číslo zboží | 33750 |
| Provedení | bílé s barevnými znaky |
| Velikost | 7 mm |
| Šíře průtahu | 3,8 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 80ks |
| Číslo zboží | 36792 |
| Provedení | bílé s černými znaky |
| Velikost | 7 x 7 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 140ks |
| Číslo zboží | 36798 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 15 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 36840 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 12 x 9 mm |
| Šíře průtahu | 4,2 mm |
| Číslo zboží | 36904 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 8 x 5 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Číslo zboží | 36992 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 8 x 5 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Číslo zboží | 36994 |
| Provedení | mix devíti barev |
| Velikost | 5 - 20 mm |
| Doplňující info | 25 g = cca 150 ks |
| Číslo zboží | 38376 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě stříbra |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 2,5 mm |
| Doplňující info | neobsahuje nikl |
| Číslo zboží | 38617 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě stříbra |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | neobsahuje nikl |
| Číslo zboží | 38620 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě stříbra |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Doplňující info | neobsahuje nikl |
| Číslo zboží | 38621 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě stříbra |
| Velikost | 5 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | neobsahuje nikl |
| Číslo zboží | 38636 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě zlata |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | neobsahuje nikl |
| Číslo zboží | 38641 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě zlata |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | neobsahuje nikl |
| Číslo zboží | 38645 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě zlata |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Doplňující info | neobsahuje nikl |
| Číslo zboží | 38646 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě zlata |
| Velikost | 5 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | neobsahuje nikl |
| Číslo zboží | 38661 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě platiny |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | neobsahuje nikl |
| Číslo zboží | 38665 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)