Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 30 x 45 x 17 mm |
| Materiál | přírodní bukové dřevo |
| Číslo zboží | 46523 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šíře průtahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje cca 2400 ks |
| Číslo zboží | 48132 |
| Provedení | perleťově bílé |
| Velikost | 3–4 mm |
| Materiál | pravé říční perly |
| Šíře průtahu | 0,7-0,9 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 37 ks |
| Číslo zboží | 51570 |
| Provedení | mix devíti barev |
| Velikost | 6 - 10 mm |
| Doplňující info | 25 g = cca 150 ks |
| Číslo zboží | 12822 |
| Provedení | mix pěti přírodních barev |
| Velikost | 6 - 10 mm |
| Doplňující info | 25 g = cca 150 ks |
| Číslo zboží | 12823 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | plast |
| Šíře průtahu | 2,5 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 90ks |
| Číslo zboží | 14416 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 10 mm |
| Materiál | plast |
| Šíře průtahu | 4 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 14418 |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | surové dřevo |
| Šíře průtahu | 2,6 mm |
| Číslo zboží | 14633 |
| Velikost | 16 mm |
| Materiál | surové dřevo |
| Šíře průtahu | 2,9 mm |
| Číslo zboží | 14635 |
| Velikost | 20 mm |
| Materiál | surové dřevo |
| Šíře průtahu | 3,2 mm |
| Číslo zboží | 14637 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 3-12 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 240 ks |
| Číslo zboží | 17013 |
| Provedení | krémové |
| Velikost | 3-12 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 520 ks |
| Číslo zboží | 17014 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Velikost | 3-12 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 240 ks |
| Číslo zboží | 17015 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 4-8 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17024 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 4-8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17030 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 4-8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17033 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4-8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17035 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 22387 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 22388 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 22393 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)