Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | bílé |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50391 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50413 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50414 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50415 |
| Provedení | bílé, černé, červené, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50464 |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50469 |
| Provedení | bílé, v barvě mosazi, oranžové, modré, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50472 |
| Provedení | křídová |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13659 |
| Provedení | křídová |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13699 |
| Provedení | křídová |
| Velikost | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 240ks |
| Číslo zboží | 14345 |
| Provedení | odstíny bílé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16127 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 18072 |
| Provedení | křídově bílé |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 31153 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 03000 |
| Číslo zboží | 38379 |
| Provedení | matné bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 03000-84010 |
| Číslo zboží | 38380 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 03000 |
| Číslo zboží | 38423 |
| Provedení | matné bílé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 03000-84010 |
| Číslo zboží | 38424 |
| Provedení | Opaque Chalk White |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-200 |
| Číslo zboží | 41233 |
| Provedení | White Pearl |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-201 |
| Číslo zboží | 41235 |
| Provedení | Crystal Luster |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-050 |
| Číslo zboží | 41237 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)