Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Opaque-Rainbow White |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-401 |
| Číslo zboží | 41986 |
| Provedení | Hasu-White Mix |
| Velikost | mix |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TX-01-3212 |
| Číslo zboží | 42067 |
| Provedení | lesklé vícebarevné |
| Velikost | 1/0 (6,6 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1,8 - 2,8 mm |
| Číslo zboží | 51334 |
| Provedení | bílý opál se zlatým simili |
| Velikost | 20 mm |
| Kód výrobce | 01000/98521 |
| Číslo zboží | 34906 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 03000 |
| Číslo zboží | 38467 |
| Provedení | matné bílé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 03000-84010 |
| Číslo zboží | 38468 |
| Provedení | Matte-Color Opaque-Rainbow White |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-761 |
| Číslo zboží | 41841 |
| Provedení | PermaFinish-Silver-Lined Frosted Crystal |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-PF21F |
| Číslo zboží | 41842 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (01000) |
| Číslo zboží | 39162 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (01000) |
| Číslo zboží | 39342 |
| Provedení | bílé s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (03000-28701) |
| Číslo zboží | 39524 |
| Provedení | bílé, v barvě mosazi, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50466 |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50469 |
| Provedení | bílé, v barvě mosazi, růžové, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50473 |
| Provedení | křídově bílé |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 31173 |
| Provedení | stříbrná |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 38525 |
| Provedení | Matte White |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-351 |
| Číslo zboží | 41234 |
| Provedení | White Pearl |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-201 |
| Číslo zboží | 41235 |
| Provedení | White Pearl AB |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-202 |
| Číslo zboží | 41236 |
| Provedení | Mix Child's Play |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-MIX9116 |
| Číslo zboží | 41241 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)