Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Opaque Chalk White |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-200 |
| Číslo zboží | 41233 |
| Provedení | Crystal Luster |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-050 |
| Číslo zboží | 41237 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-051 |
| Číslo zboží | 41238 |
| Provedení | Mix Bridal White |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-MIX9039 |
| Číslo zboží | 41240 |
| Provedení | Opaque White |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-41 |
| Číslo zboží | 41484 |
| Provedení | Opaque-Frosted White |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-41F |
| Číslo zboží | 41485 |
| Provedení | Ceylon Snowflake |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-141 |
| Číslo zboží | 41489 |
| Provedení | Opaque White |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-41 |
| Číslo zboží | 41584 |
| Provedení | Ceylon Snowflake |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-141 |
| Číslo zboží | 41587 |
| Provedení | Transparent-Rainbow-Frosted Crystal |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-161F |
| Číslo zboží | 41591 |
| Provedení | Opaque-Rainbow White |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-401 |
| Číslo zboží | 41592 |
| Provedení | Inside-Color Crystal/Snow-Lined |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-981 |
| Číslo zboží | 41594 |
| Provedení | Matte-Color Opaque-Rainbow White |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-761 |
| Číslo zboží | 41595 |
| Provedení | Opaque White |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-41 |
| Číslo zboží | 41834 |
| Provedení | Opaque-Frosted White |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-41F |
| Číslo zboží | 41835 |
| Provedení | Opaque-Rainbow White |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-401 |
| Číslo zboží | 41840 |
| Provedení | Ceylon Snowflake |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-141 |
| Číslo zboží | 41957 |
| Provedení | Opaque White |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-41 |
| Číslo zboží | 41982 |
| Provedení | Opaque-Frosted White |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-41F |
| Číslo zboží | 41983 |
| Provedení | Opaque-Lustered White |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-121 |
| Číslo zboží | 41984 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)