Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | odstíny černé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 14095 |
| Provedení | odstíny černé barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 70 ks |
| Číslo zboží | 42388 |
| Provedení | bílé, černé, červené, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50464 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13678 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 240ks |
| Číslo zboží | 14354 |
| Provedení | odstíny černé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16136 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 31172 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 31192 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4, 6, 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 50 - 100ks |
| Kód výrobce | 23980 |
| Číslo zboží | 37112 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980 |
| Číslo zboží | 38419 |
| Provedení | matné černé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980-84010 |
| Číslo zboží | 38420 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980 |
| Číslo zboží | 38463 |
| Provedení | matné černé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980-84010 |
| Číslo zboží | 38464 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980 |
| Číslo zboží | 38469 |
| Provedení | matné černé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980-84010 |
| Číslo zboží | 38470 |
| Provedení | Opaque black |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-010 |
| Číslo zboží | 41285 |
| Provedení | Gold-Lined Black Diamond |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-993 |
| Číslo zboží | 41811 |
| Provedení | Metallic Hematite |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-81 |
| Číslo zboží | 41827 |
| Provedení | Opaque Jet |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-49 |
| Číslo zboží | 41829 |
| Provedení | Opaque-Frosted Jet |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-49F |
| Číslo zboží | 41830 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)