Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Semi Glazed-Jet |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-2612F |
| Číslo zboží | 41831 |
| Provedení | Opaque Jet |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-49 |
| Číslo zboží | 41950 |
| Provedení | Opaque-Frosted Jet |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-49F |
| Číslo zboží | 41951 |
| Provedení | Opaque Jet |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-49 |
| Číslo zboží | 41980 |
| Provedení | Opaque Jet |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-49 |
| Číslo zboží | 42020 |
| Provedení | Opaque-Frosted Jet |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-49F |
| Číslo zboží | 42021 |
| Provedení | Opaque Jet |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = 550ks |
| Kód výrobce | TB-01-49 |
| Číslo zboží | 42066 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 7/0 (3,2 - 3,7mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 51332 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980 |
| Číslo zboží | 40028 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980-28701 |
| Číslo zboží | 40029 |
| Provedení | černé s pokovem |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980-27401 |
| Číslo zboží | 40039 |
| Provedení | Opaque Jet |
| Velikost | 8/0 = 3 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 200ks |
| Kód výrobce | TN-08-49 |
| Číslo zboží | 42049 |
| Provedení | Opaque-Frosted Jet |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 500ks |
| Kód výrobce | TN-11-49F |
| Číslo zboží | 42050 |
| Provedení | Opaque-Frosted Jet |
| Velikost | 8/0 = 3 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 200ks |
| Kód výrobce | TN-08-49F |
| Číslo zboží | 42051 |
| Provedení | zelené s černou kresbou |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (26507) |
| Číslo zboží | 39234 |
| Provedení | hnědý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-18549) |
| Číslo zboží | 39294 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-84110) |
| Číslo zboží | 39516 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-28701) |
| Číslo zboží | 39635 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13718 |
| Provedení | Matte Black |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-310 |
| Číslo zboží | 41284 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)