Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | černé se stříbrnými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-27001) |
| Číslo zboží | 39329 |
| Provedení | černý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-86800) |
| Číslo zboží | 39330 |
| Provedení | černé s bronzovým mramorováním |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-14215) |
| Číslo zboží | 39332 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980) |
| Číslo zboží | 39334 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-84110) |
| Číslo zboží | 39336 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-28771) |
| Číslo zboží | 39337 |
| Provedení | hnědý mramor |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-18549) |
| Číslo zboží | 39473 |
| Provedení | černé se stříbrnými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-29536) |
| Číslo zboží | 39504 |
| Provedení | černé se stříbrnými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-27001) |
| Číslo zboží | 39510 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980) |
| Číslo zboží | 39514 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-28701) |
| Číslo zboží | 39515 |
| Provedení | černé s kovovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-27105) |
| Číslo zboží | 39633 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980) |
| Číslo zboží | 39634 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-84110) |
| Číslo zboží | 39636 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-28701) |
| Číslo zboží | 39118 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-84110) |
| Číslo zboží | 39123 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 38883 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 38884 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-00000) |
| Číslo zboží | 39143 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kód výrobce | (23980-00000) |
| Číslo zboží | 40049 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)