Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Opaque Periwinkle |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-48L |
| Číslo zboží | 41728 |
| Provedení | Marbled Opaque Turquoise/Amethyst |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-1206 |
| Číslo zboží | 41731 |
| Provedení | PermaFinish-Silver-Lined Milky Amethyst |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF2108 |
| Číslo zboží | 41740 |
| Provedení | Opaque-Lustered Pale Mauve |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-127 |
| Číslo zboží | 41742 |
| Provedení | PermaFinish-Silver-Lined Milky Tanzanite |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF2124 |
| Číslo zboží | 41745 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Lilac |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF554 |
| Číslo zboží | 41748 |
| Provedení | Metallic Amethyst Gun Metal |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-90 |
| Číslo zboží | 41749 |
| Provedení | Higher-Metallic Grape |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-461 |
| Číslo zboží | 41755 |
| Provedení | Ceylon Gladiola |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-922 |
| Číslo zboží | 41757 |
| Provedení | Opaque Navy Blue |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-48 |
| Číslo zboží | 41763 |
| Provedení | Metallic Nebula |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-82 |
| Číslo zboží | 41767 |
| Provedení | Opaque-Frosted Navy Blue |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-48F |
| Číslo zboží | 41768 |
| Provedení | Inside-Color Frosted Aqua/Purple-Lined |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-252F |
| Číslo zboží | 41770 |
| Provedení | Transparent-Frosted CobaLight |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-8DF |
| Číslo zboží | 41772 |
| Provedení | Transparent-Rainbow-Frosted Black Diamond |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-176AF |
| Číslo zboží | 41825 |
| Provedení | Inside-Color Rainbow Rosaline/Opaque Purple-Lined |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-928 |
| Číslo zboží | 41923 |
| Provedení | PermaFinish-Silver-Lined Milky Amethyst |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-PF2108 |
| Číslo zboží | 41925 |
| Provedení | Transparent CobaLight |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-8 |
| Číslo zboží | 41926 |
| Provedení | Inside-Color Aqua/Bubble Gum Pink-Lined |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-937 |
| Číslo zboží | 41969 |
| Provedení | Silver-Lined Amethyst |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-26C |
| Číslo zboží | 41971 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)