Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 240ks |
| Číslo zboží | 14350 |
| Provedení | odstíny tyrkysové barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16132 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34990 |
| Provedení | zelenomodré |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Doplňující info | 17 cm obsahuje cca 30 korálků |
| Číslo zboží | 37902 |
| Provedení | zelenomodré |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Doplňující info | 17 cm obsahuje cca 22 korálků |
| Číslo zboží | 37909 |
| Provedení | matné transparentní tyrkysové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 60200-84010 |
| Číslo zboží | 38402 |
| Provedení | Matte Metallic Blue |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1052 |
| Číslo zboží | 41260 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Seafoam |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1847 |
| Číslo zboží | 41262 |
| Provedení | Galvanized Turquoise |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-415 |
| Číslo zboží | 41267 |
| Provedení | Lined Crystal Gr Aqua Luster |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-238 |
| Číslo zboží | 41268 |
| Provedení | Opaque Sea Opal |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1136 |
| Číslo zboží | 41269 |
| Provedení | Mix Tropical Heat |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-MIX9108 |
| Číslo zboží | 41310 |
| Provedení | Opaque Turquoise |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-55 |
| Číslo zboží | 41529 |
| Provedení | Opaque-Rainbow Turquoise |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-413 |
| Číslo zboží | 41530 |
| Provedení | Opaque-Rainbow Turquoise |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-413 |
| Číslo zboží | 41697 |
| Provedení | Opaque Turquoise |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-55 |
| Číslo zboží | 41701 |
| Provedení | PermaFinish Galvanized Teal |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF569 |
| Číslo zboží | 41703 |
| Provedení | Transparent-Rainbow-Frosted Teal |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-167BDF |
| Číslo zboží | 41708 |
| Provedení | Inside-Color Light Sapphire/Metallic Teal-Lined |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-377 |
| Číslo zboží | 41709 |
| Provedení | Silver-Lined Teal |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-27BD |
| Číslo zboží | 41711 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)