Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Inside-Color Light Sapphire/Metallic Teal-Lined |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-377 |
| Číslo zboží | 41709 |
| Provedení | Transparent-Frosted Teal |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-7BDF |
| Číslo zboží | 41710 |
| Provedení | Silver-Lined Teal |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-27BD |
| Číslo zboží | 41711 |
| Provedení | Opaque-Frosted Turquoise |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-55F |
| Číslo zboží | 41896 |
| Provedení | Opaque-Lustered Turquoise |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-132 |
| Číslo zboží | 41897 |
| Provedení | Silver-Lined Teal |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = 550ks |
| Kód výrobce | TB-01-27BD |
| Číslo zboží | 42060 |
| Provedení | Tatsu-Teal Mix |
| Velikost | mix |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TX-01-3222 |
| Číslo zboží | 42075 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 11/0 2,0 - 2,2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 48540 |
| Provedení | lesklé tyrkysové |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 50523 |
| Provedení | lesklé vícebarevné |
| Velikost | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 50525 |
| Provedení | lesklé vícebarevné |
| Velikost | 1/0 (6,6 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1,8 - 2,8 mm |
| Číslo zboží | 51334 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 38837 |
| Provedení | tyrkysová se zlatými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-69266) |
| Číslo zboží | 39412 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 60220 |
| Číslo zboží | 40012 |
| Provedení | modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 60220-28701 |
| Číslo zboží | 40013 |
| Provedení | Opaque-Lustered Lagoon |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-1611 |
| Číslo zboží | 41898 |
| Provedení | Silver-Lined Milky Teal |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-2104 |
| Číslo zboží | 41903 |
| Provedení | Silver-Lined Frosted Teal |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-27BDF |
| Číslo zboží | 41905 |
| Provedení | mléčná tyrkysová |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (61100) |
| Číslo zboží | 39223 |
| Provedení | modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (60210-28701) |
| Číslo zboží | 39227 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)