Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | mléčná tyrkysová |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (61100) |
| Číslo zboží | 39566 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 31162 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 31182 |
| Provedení | transparentní tyrkysové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 60200 |
| Číslo zboží | 38401 |
| Provedení | matné transparentní tyrkysové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 60200-84010 |
| Číslo zboží | 38402 |
| Provedení | transparentní tyrkysové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 60200 |
| Číslo zboží | 38445 |
| Provedení | matné transparentní tyrkysové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 60200-84010 |
| Číslo zboží | 38446 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Seafoam |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1847 |
| Číslo zboží | 41262 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Matte Dark Sea Foam |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1847F |
| Číslo zboží | 41263 |
| Provedení | Lined Crystal Gr Aqua Luster |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-238 |
| Číslo zboží | 41268 |
| Provedení | Duracoat Opaque Catalina |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-2122 |
| Číslo zboží | 41270 |
| Provedení | Silver-Lined Frosted Teal |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-27BDF |
| Číslo zboží | 41537 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)