Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 39159 |
| Provedení | matné čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-28771) |
| Číslo zboží | 39161 |
| Provedení | bílé s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (03000-28701) |
| Číslo zboží | 39164 |
| Provedení | žluté s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (80120-28701) |
| Číslo zboží | 39170 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (90080-28701) |
| Číslo zboží | 39197 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (90080-22201) |
| Číslo zboží | 39198 |
| Provedení | světle zelené s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (50230-28701) |
| Číslo zboží | 39207 |
| Provedení | zelená s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (50730-28701) |
| Číslo zboží | 39221 |
| Provedení | světle modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (30030-28701) |
| Číslo zboží | 39246 |
| Provedení | modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (30080-28701) |
| Číslo zboží | 39252 |
| Provedení | modré s kovovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-21435) |
| Číslo zboží | 39257 |
| Provedení | světle modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (60040-28101) |
| Číslo zboží | 39262 |
| Provedení | fialová s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (20060-28701) |
| Číslo zboží | 39269 |
| Provedení | fialová s kovovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-21495) |
| Číslo zboží | 39273 |
| Provedení | tmavě modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (30330-28701) |
| Číslo zboží | 39321 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | různé |
| Hmotnost | 1000 g |
| Číslo zboží | 41454 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-28771) |
| Číslo zboží | 39337 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 39339 |
| Provedení | matné čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28771) |
| Číslo zboží | 39341 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90080-28701) |
| Číslo zboží | 39376 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)