Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | matné čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28771) |
| Číslo zboží | 39341 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90080-28701) |
| Číslo zboží | 39376 |
| Provedení | světle zelené s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (50230-28701) |
| Číslo zboží | 39387 |
| Provedení | šedý mramor |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-65431) |
| Číslo zboží | 39393 |
| Provedení | zelená s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (50730-28701) |
| Číslo zboží | 39402 |
| Provedení | světle fialové s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (20210-28701) |
| Číslo zboží | 39419 |
| Provedení | světle modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (30020-28771) |
| Číslo zboží | 39421 |
| Provedení | modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (30080-28701) |
| Číslo zboží | 39431 |
| Provedení | modré s kovovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-21435) |
| Číslo zboží | 39436 |
| Provedení | fialová s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (20060-28701) |
| Číslo zboží | 39447 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-28701) |
| Číslo zboží | 39515 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 39519 |
| Provedení | matné čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28771) |
| Číslo zboží | 39521 |
| Provedení | růžová s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (70100-28701) |
| Číslo zboží | 39537 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90080-22201) |
| Číslo zboží | 39550 |
| Provedení | světle modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (30030-28701) |
| Číslo zboží | 39577 |
| Provedení | modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (30080-28701) |
| Číslo zboží | 39580 |
| Provedení | šedé s bílou a černou kresbou |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (26107) |
| Číslo zboží | 39625 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-28701) |
| Číslo zboží | 39118 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 39119 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)