Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | černé s pokovem |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980-27401 |
| Číslo zboží | 40039 |
| Provedení | Matte-Color Mauve Mocha |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-703 |
| Číslo zboží | 41752 |
| Provedení | Matte-Color Andromeda |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-704 |
| Číslo zboží | 41756 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 9 - 14 mm |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 48150 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 8 - 13 mm |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 48151 |
| Provedení | (001 VL) Crystal Vitrail Light |
| Velikost | 10,3 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 49842 |
| Provedení | (001 VL) Crystal Vitrail Light |
| Velikost | 14,4 x 14 mm |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Číslo zboží | 49846 |
| Provedení | růžová s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (70100-28701) |
| Číslo zboží | 39181 |
| Provedení | šedý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-65431) |
| Číslo zboží | 39212 |
| Provedení | modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (60210-28701) |
| Číslo zboží | 39227 |
| Provedení | zelená s kovovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-21455) |
| Číslo zboží | 39238 |
| Provedení | světle modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (60020-28701) |
| Číslo zboží | 39242 |
| Provedení | růžová s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (70100-28701) |
| Číslo zboží | 39360 |
| Provedení | bílé s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (03000-28701) |
| Číslo zboží | 39524 |
| Provedení | světle modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (30030-28701) |
| Číslo zboží | 39577 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-28701) |
| Číslo zboží | 39635 |
| Provedení | matné čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28771) |
| Číslo zboží | 39122 |
| Provedení | bílé, v barvě mosazi, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50466 |
| Provedení | v barvě mosazi, růžové, fialové, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50470 |
| Provedení | bílé, v barvě mosazi, růžové, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50473 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)