Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (50720) |
| Číslo zboží | 39565 |
| Provedení | světle tyrkysové se zlatými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-69267) |
| Číslo zboží | 39571 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 44294 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44295 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44296 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 44299 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44300 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44301 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (50230-00000) |
| Číslo zboží | 39139 |
| Provedení | zelená s kovovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-21455) |
| Číslo zboží | 39145 |
| Provedení | odstíny zelené barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 80 ks |
| Číslo zboží | 42383 |
| Provedení | odstíny travertinu |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 14096 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50401 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 50402 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50403 |
| Provedení | v barvě máty |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50404 |
| Provedení | v barvě máty |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 50405 |
| Provedení | v barvě máty |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50406 |
| Provedení | perlově zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50422 |
| Provedení | perlově zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50423 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)