Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | zelené se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51719 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13645 |
| Provedení | Emerald |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13648 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13665 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13666 |
| Provedení | Emerald |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13688 |
| Provedení | zelená se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13900 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13901 |
| Provedení | emerald se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13902 |
| Provedení | emerald se stříbrným průtahem |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13922 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14052 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14053 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 14054 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 240ks |
| Číslo zboží | 14349 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14592 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14593 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 14594 |
| Provedení | odstíny zelené barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16131 |
| Provedení | odstíny travertinu |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 17279 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 18066 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)