Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | zelené |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 13646 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm) |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13685 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13686 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13705 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13706 |
| Provedení | zelená se stříbrným průtahem |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13920 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13921 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 18076 |
| Provedení | Fialový iris |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 26059 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 31180 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Mint Green |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-PF570 |
| Číslo zboží | 41522 |
| Provedení | Glow In The Dark-Dark Pink/Green Pink |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-2724 |
| Číslo zboží | 41642 |
| Provedení | Transparent-Rainbow-Frosted Peridot |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-167F |
| Číslo zboží | 41678 |
| Provedení | Transparent Peridot |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-7 |
| Číslo zboží | 41689 |
| Provedení | Transparent-Rainbow Lime Green |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-164 |
| Číslo zboží | 41891 |
| Provedení | zelené se stříbrným průtahem |
| Velikost | 7 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | 57120 |
| Číslo zboží | 45958 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)