Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | zelené |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51326 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51333 |
| Provedení | lesklé vícebarevné |
| Velikost | 1/0 (6,6 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1,8 - 2,8 mm |
| Číslo zboží | 51334 |
| Provedení | zelené s listrem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51342 |
| Provedení | odstíny zelené barvy |
| Velikost | 4-10 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 25g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 14859 |
| Provedení | matně tmavě zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 53240-84010 |
| Číslo zboží | 38398 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 38847 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 38854 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 38855 |
| Provedení | perlově zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-77058) |
| Číslo zboží | 39396 |
| Provedení | světle zelený mramor |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (54200-14400) |
| Číslo zboží | 39558 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 15x8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 39648 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 15x8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 39649 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Green Teal |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF561 |
| Číslo zboží | 41702 |
| Provedení | Metallic Iris-Green/Brown |
| Velikost | 8/0 = 3 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 200ks |
| Kód výrobce | TN-08-84 |
| Číslo zboží | 42027 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (50230) |
| Číslo zboží | 39206 |
| Provedení | šedý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-65431) |
| Číslo zboží | 39212 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (54220) |
| Číslo zboží | 39224 |
| Provedení | zelené s černou kresbou |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (26507) |
| Číslo zboží | 39234 |
| Provedení | zelená s kovovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (23980-21455) |
| Číslo zboží | 39238 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)