Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Silver-Lined Teal |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-27BD |
| Číslo zboží | 41538 |
| Provedení | Luminous Neon Green |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-805 |
| Číslo zboží | 41676 |
| Provedení | Opaque-Lustered Sour Apple |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-131 |
| Číslo zboží | 41677 |
| Provedení | Glow In The Dark-Baby Blue/Bright Green |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-2723 |
| Číslo zboží | 41681 |
| Provedení | Opaque Shamrock |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-47D |
| Číslo zboží | 41684 |
| Provedení | Opaque-Frosted Mint Green |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-47F |
| Číslo zboží | 41685 |
| Provedení | Opaque Mint Green |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-47 |
| Číslo zboží | 41686 |
| Provedení | Silver-Lined Grass Green |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-27B |
| Číslo zboží | 41687 |
| Provedení | Inside-Color Frosted Jonquil/Emerald-Lined |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-242F |
| Číslo zboží | 41690 |
| Provedení | Silver-Lined Olivine |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-37 |
| Číslo zboží | 41693 |
| Provedení | Gold-Lustered Green Tea |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-457 |
| Číslo zboží | 41695 |
| Provedení | Transparent-Rainbow-Frosted Teal |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-167BDF |
| Číslo zboží | 41708 |
| Provedení | Higher-Metallic Dragonfly |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-505 |
| Číslo zboží | 41805 |
| Provedení | Metallic Moss |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-89 |
| Číslo zboží | 41810 |
| Provedení | Reflection-Neon Green |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-2503 |
| Číslo zboží | 41890 |
| Provedení | Opaque Mint Green |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-47 |
| Číslo zboží | 41894 |
| Provedení | Matte-Color Dark Olive |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-617 |
| Číslo zboží | 41997 |
| Provedení | Bonsai-Green/Black Mix |
| Velikost | mix |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TX-01-3209 |
| Číslo zboží | 42073 |
| Provedení | olivově zelené |
| Velikost | 2/0 5,8 - 6,3 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 48541 |
| Provedení | lesklé zelené |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 50512 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)