Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | krémové, oranžové, v barvě zlata, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50471 |
| Provedení | zlaté se stříbrným průtahem |
| Velikost | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 51708 |
| Provedení | zlaté se stříbrným průtahem |
| Velikost | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 51709 |
| Provedení | topazové se stříbrným průtahem |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 22032 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 110ks |
| Číslo zboží | 34614 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 90ks |
| Číslo zboží | 34615 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 30 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 34617 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 110ks |
| Číslo zboží | 34619 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 90ks |
| Číslo zboží | 34620 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 25 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 75ks |
| Číslo zboží | 34621 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 30 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 34622 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 7 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | 17050 |
| Číslo zboží | 38518 |
| Provedení | Palladium Silver Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-546 |
| Číslo zboží | 41265 |
| Provedení | Galvanized Olive |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-456 |
| Číslo zboží | 41266 |
| Provedení | Palladium Spectrum Gold |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-541 |
| Číslo zboží | 41289 |
| Provedení | Lined Gold 24K |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-033 |
| Číslo zboží | 41302 |
| Provedení | Mix Tropical Heat |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-MIX9108 |
| Číslo zboží | 41310 |
| Provedení | Matte Metallic Bright |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-331 |
| Číslo zboží | 41315 |
| Provedení | Matte Metallic Rose Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1056 |
| Číslo zboží | 41332 |
| Provedení | Transparent-Rainbow-Frosted Teal |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-167BDF |
| Číslo zboží | 41536 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)