Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Metallic Iris-Purple |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-85 |
| Číslo zboží | 41555 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-PF558 |
| Číslo zboží | 41556 |
| Provedení | PermaFinish-Matte Galvanized Starlight |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-PF557F |
| Číslo zboží | 41562 |
| Provedení | Gold-Lustered Green Tea |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-457 |
| Číslo zboží | 41695 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Yellow Gold |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF559 |
| Číslo zboží | 41780 |
| Provedení | Metallic 24K Gold Plated |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 1g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-11-712 |
| Číslo zboží | 41781 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF557 |
| Číslo zboží | 41782 |
| Provedení | Silver-Lined Light Topaz |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-22 |
| Číslo zboží | 41927 |
| Provedení | Silver-Lined Med Topaz |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-22B |
| Číslo zboží | 41928 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-PF557 |
| Číslo zboží | 41930 |
| Provedení | Gold-Lustered Transparent Pink |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-421 |
| Číslo zboží | 41935 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-PF558 |
| Číslo zboží | 41973 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-PF557 |
| Číslo zboží | 41975 |
| Provedení | Galvanized Starlight |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-557 |
| Číslo zboží | 42006 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | 17050 |
| Číslo zboží | 38517 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 9 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | 17050 |
| Číslo zboží | 38519 |
| Provedení | zlaté |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 38802 |
| Provedení | Gilded Marble Red |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-1708 |
| Číslo zboží | 41658 |
| Provedení | Gold-Lustered Transparent Pink |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-421 |
| Číslo zboží | 41791 |
| Provedení | 24K Gold Lined Crystal |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 1g = cca 40ks |
| Kód výrobce | TR-08-701 |
| Číslo zboží | 41932 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)