Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Gold-Lustered African Sunset |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-329 |
| Číslo zboží | 41940 |
| Provedení | Metallic 24K Frosted Gold Plated |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 1g = cca 200ks |
| Kód výrobce | TT-01-712F |
| Číslo zboží | 42004 |
| Provedení | čiré se zlatým průtahem |
| Velikost | 25 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 75ks |
| Číslo zboží | 34616 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 38527 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Silver |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1831 |
| Číslo zboží | 41297 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Gold |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1832 |
| Číslo zboží | 41299 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Yellow Gold |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1833 |
| Číslo zboží | 41300 |
| Provedení | Gold 24K Plated |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-031 |
| Číslo zboží | 41301 |
| Provedení | Galvanized Gold Dyed |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-411 |
| Číslo zboží | 41324 |
| Provedení | Galvanized Champagne |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-433 |
| Číslo zboží | 41326 |
| Provedení | Semi Glazed Rainbow-Jet |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-2642F |
| Číslo zboží | 41547 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-PF557 |
| Číslo zboží | 41564 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Sweet Blush |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF552 |
| Číslo zboží | 41621 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF558 |
| Číslo zboží | 41812 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-PF558 |
| Číslo zboží | 41943 |
| Provedení | Silver-Lined Frosted Light Topaz |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-22F |
| Číslo zboží | 42008 |
| Provedení | Gold-Lined Crystal |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 500ks |
| Kód výrobce | TN-11-989 |
| Číslo zboží | 42040 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)