Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | čiré s měděným průtahem |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-68105) |
| Číslo zboží | 39483 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-K0177) |
| Číslo zboží | 39485 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (13630) |
| Číslo zboží | 39488 |
| Provedení | bronzové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-14415) |
| Číslo zboží | 39492 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28101) |
| Číslo zboží | 39503 |
| Provedení | černé se stříbrnými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-29536) |
| Číslo zboží | 39504 |
| Provedení | stříbrná |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-27000) |
| Číslo zboží | 39506 |
| Provedení | střbrná |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-K0170) |
| Číslo zboží | 39507 |
| Provedení | hematit |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-14400) |
| Číslo zboží | 39509 |
| Provedení | černé se stříbrnými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-27001) |
| Číslo zboží | 39510 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980) |
| Číslo zboží | 39514 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030) |
| Číslo zboží | 39518 |
| Provedení | matný krystal |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-84110) |
| Číslo zboží | 39520 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (01000) |
| Číslo zboží | 39522 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010) |
| Číslo zboží | 39523 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (83120) |
| Číslo zboží | 39528 |
| Provedení | neonově růžové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-25123) |
| Číslo zboží | 39533 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (91250) |
| Číslo zboží | 39546 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (50230) |
| Číslo zboží | 39555 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (54200) |
| Číslo zboží | 39557 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)