Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | střbrná |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-K0170) |
| Číslo zboží | 39507 |
| Provedení | hematit |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-14400) |
| Číslo zboží | 39509 |
| Provedení | černé se stříbrnými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-27001) |
| Číslo zboží | 39510 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980) |
| Číslo zboží | 39514 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030) |
| Číslo zboží | 39518 |
| Provedení | matný krystal |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-84110) |
| Číslo zboží | 39520 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (01000) |
| Číslo zboží | 39522 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010) |
| Číslo zboží | 39523 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-81800) |
| Číslo zboží | 39525 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (83120) |
| Číslo zboží | 39528 |
| Provedení | neonově růžové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-25123) |
| Číslo zboží | 39533 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (70100) |
| Číslo zboží | 39536 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (91250) |
| Číslo zboží | 39546 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (50230) |
| Číslo zboží | 39555 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (50720) |
| Číslo zboží | 39565 |
| Provedení | perlová tyrkysová |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-77060) |
| Číslo zboží | 39569 |
| Provedení | světle tyrkysové se zlatými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-69267) |
| Číslo zboží | 39571 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (60010) |
| Číslo zboží | 39574 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030) |
| Číslo zboží | 39576 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (60080) |
| Číslo zboží | 39588 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)