Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | černé s kovovými odlesky |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-27105) |
| Číslo zboží | 39633 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980) |
| Číslo zboží | 39634 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-81800) |
| Číslo zboží | 39120 |
| Provedení | čiré se stříbrnými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-27001) |
| Číslo zboží | 39121 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-84110) |
| Číslo zboží | 39123 |
| Provedení | bronzové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-14415) |
| Číslo zboží | 39124 |
| Provedení | světle oranžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-14413) |
| Číslo zboží | 39126 |
| Provedení | zlatá |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-K0171) |
| Číslo zboží | 39129 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (70100-00000) |
| Číslo zboží | 39134 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (60080-00000) |
| Číslo zboží | 39136 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (50230-00000) |
| Číslo zboží | 39137 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (50230-00000) |
| Číslo zboží | 39139 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (30030-00000) |
| Číslo zboží | 39141 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-00000) |
| Číslo zboží | 39143 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (20040-00000) |
| Číslo zboží | 39148 |
| Provedení | tmavě žluté |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (10080-00000) |
| Číslo zboží | 39149 |
| Provedení | mléčně bílé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010) |
| Číslo zboží | 39156 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030) |
| Číslo zboží | 39157 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kód výrobce | (00030) |
| Číslo zboží | 40047 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kód výrobce | (23980-00000) |
| Číslo zboží | 40049 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)