Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 90 x 90 x 90 mm |
| Objem | 150 + 80 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46928 |
| Velikost | 87 x 50 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47397 |
| Velikost | 87 x 65 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47398 |
| Velikost | 87 x 57 x 57 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47399 |
| Velikost | 180 x 95 x 20mm |
| Objem | 160 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47400 |
| Velikost | 35 x 27 x 15 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47401 |
| Velikost | 65 - 70 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47402 |
| Velikost | 40 - 65 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47403 |
| Velikost | 50 - 90 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47404 |
| Velikost | 60 x 60 x 60 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47406 |
| Velikost | ø 16,5 cm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47407 |
| Velikost | 88 x 72 x 108 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47408 |
| Velikost | 100 x 55 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47413 |
| Velikost | 95 x 75 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47418 |
| Velikost | 102 x 73 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47420 |
| Velikost | 109 x 105 x 37 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47423 |
| Velikost | 75 x 55 x 20 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47424 |
| Velikost | 50 x 50 x 20 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47425 |
| Velikost | ⌀ 80 mm, výška 33 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47426 |
| Velikost | 200 x 190 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47789 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)