Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | oranžové |
| Velikost | 19,5 mm |
| Číslo zboží | 47797 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 19,5 mm |
| Číslo zboží | 47798 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 19,5 mm |
| Číslo zboží | 47799 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 19,5 mm |
| Číslo zboží | 47800 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 19,5 mm |
| Číslo zboží | 47801 |
| Velikost | 65 x 57 x 41 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47804 |
| Velikost | 54 x 91 x 73 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47805 |
| Velikost | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje nalepovací očíčka, barevná pírka, korálky, bambulky, malé kolíčky, žinylkové dráty a další |
| Číslo zboží | 47915 |
| Velikost | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje glitrové papíry, nalepovací očíčka, žinylkové dráty, třpytivé washi pásky a další |
| Číslo zboží | 47916 |
| Velikost | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje kolíčky, knoflíčky, korálky různých tvarů a spoustu dalšího |
| Číslo zboží | 47917 |
| Velikost | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 10 filců v základních barvách, 8 přízí, bavlněné pytlíky a další |
| Číslo zboží | 47920 |
| Provedení | mix barev |
| Doplňující info | sada obsahuje žinylkové drátky, nalepovací očíčka, pírka, bambulky a další |
| Číslo zboží | 47924 |
| Velikost | 72 x 73 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 48079 |
| Velikost | 122 x 89 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 48083 |
| Velikost | 90 x 67 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 48084 |
| Velikost | 78 x 37 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 48086 |
| Velikost | 70 x 37 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 48087 |
| Velikost | 78 x 31 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 48091 |
| Velikost | 55 x 56 x 72 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 48093 |
| Velikost | 54 x 122 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 48094 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)