Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 30 x 29 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Číslo zboží | 49710 |
| Velikost | 27 x 25 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Číslo zboží | 49711 |
| Velikost | 90 x 90 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje ubrus z bavlny (90x90cm), vyšívací příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49712 |
| Velikost | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje bílý ubrus z bavlny (95x95cm), vyšívací příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49714 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 3 příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49715 |
| Velikost | 9 x 18 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje dřevěný rám, materiál na vyšívání se vzorem, 7 přízí (100% bavlna), vyšívací jehly a návod |
| Číslo zboží | 49763 |
| Velikost | 19 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcový základ, vícebarevné příze, třpytky, gumičku na uchycení a návod |
| Číslo zboží | 49938 |
| Velikost | 19 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcový základ, dekorační bambulky, 2 příze, gumičku na uchycení a návod |
| Číslo zboží | 49939 |
| Velikost | ⌀ 13 cm |
| Doplňující info | ze sady vyrobíte 3 ks macešek z hedvábného papíru |
| Číslo zboží | 50000 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50116 |
| Velikost | cca 52 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50208 |
| Velikost | 22 cm |
| Číslo zboží | 47743 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)