Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 290 x 175 x 22 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49550 |
| Velikost | ⌀ 105 x 40 mm + ⌀ 90 x 10 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49553 |
| Velikost | 80x80x30mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49560 |
| Velikost | 120 x 120 x 12 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49566 |
| Velikost | 70 x 50 x 105 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49569 |
| Hmotnost | 350 g |
| Doplňující info | vhodné na vylévání do forem |
| Číslo zboží | 43328 |
| Provedení | bílé |
| Objem | 5 ml |
| Číslo zboží | 44271 |
| Provedení | červené |
| Objem | 5 ml |
| Číslo zboží | 44274 |
| Provedení | bílé |
| Číslo zboží | 43346 |
| Provedení | fialové |
| Číslo zboží | 43356 |
| Provedení | červené |
| Objem | 20 ml |
| Číslo zboží | 51403 |
| Provedení | tmavě modré |
| Objem | 20 ml |
| Číslo zboží | 51405 |
| Doplňující info | vhodné na vylévání do forem |
| Číslo zboží | 42943 |
| Provedení | vícebarevné |
| Číslo zboží | 42957 |
| Provedení | vícebarevné |
| Číslo zboží | 42958 |
| Doplňující info | obsahuje 5x dřevěné špachtle, 5x rukavice, 5x 30ml kelímek |
| Číslo zboží | 42966 |
| Velikost | 7,5 x 10,5 cm |
| Objem | 250 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46932 |
| Velikost | 3,5 x 4 cm |
| Objem | 30 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46933 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)