Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 65 x 130 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49582 |
| Velikost | 45 x 95 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49583 |
| Velikost | 48 x 46 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49584 |
| Velikost | 210 x 140 x 11 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49837 |
| Velikost | 400 x 160 x 8 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 49838 |
| Velikost | 60 x 60 x 60 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 50072 |
| Velikost | 70 x 70 x 100 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 50073 |
| Velikost | 70 x 70 x 100 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 50074 |
| Velikost | 120 x 85 x 18 mm |
| Objem | 100 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 50541 |
| Velikost | 115 x 108 x 17 mm |
| Objem | 80 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 50542 |
| Velikost | 100 x 95 mm |
| Objem | 250 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 50543 |
| Velikost | ⌀ 17 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43367 |
| Velikost | ⌀ 60 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43372 |
| Velikost | 40x13x12 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43376 |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43381 |
| Velikost | 69 x 45 mm |
| Objem | 70 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44162 |
| Velikost | 146 x 136 x 12 mm |
| Objem | 70 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44166 |
| Velikost | 198 x 15 mm |
| Objem | 270 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44169 |
| Velikost | 197 x 15 mm |
| Objem | 230 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44170 |
| Velikost | 74 x 73 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44177 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)