Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Opaque Bisque White |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1490 |
| Číslo zboží | 41322 |
| Provedení | Galvanized Semi-Frosted Champagne |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1152 |
| Číslo zboží | 41325 |
| Provedení | Galvanized Steel |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-417 |
| Číslo zboží | 41328 |
| Provedení | Galvanized Semi-Frosted Berry |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1157 |
| Číslo zboží | 41329 |
| Provedení | Galvanized Matte Berry |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1167 |
| Číslo zboží | 41330 |
| Provedení | Metallic Raspberry |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-012 |
| Číslo zboží | 41331 |
| Provedení | Matte Metallic Rose Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1056 |
| Číslo zboží | 41332 |
| Provedení | Matte White |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-351 |
| Číslo zboží | 41234 |
| Provedení | White Pearl AB |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-202 |
| Číslo zboží | 41236 |
| Provedení | Lined Crystal Pale Salmon |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-234 |
| Číslo zboží | 41242 |
| Provedení | Duracoat OPaque Light Carnation |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-2116 |
| Číslo zboží | 41244 |
| Provedení | Opaque Rosewater |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1906 |
| Číslo zboží | 41245 |
| Provedení | Transp. Pearl Lined Pink AB |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1673 |
| Číslo zboží | 41247 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Hot Pink |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1840 |
| Číslo zboží | 41251 |
| Provedení | Duracoat Opaque Dark Orchid |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-2139 |
| Číslo zboží | 41256 |
| Provedení | Silk Inside Dyed Delphinium |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1860 |
| Číslo zboží | 41259 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Matte Dark Sea Foam |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1847F |
| Číslo zboží | 41263 |
| Provedení | Duracoat Opaque Catalina |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-2122 |
| Číslo zboží | 41270 |
| Provedení | Tran. Pearl Lined Pale Grey AB |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1677 |
| Číslo zboží | 41276 |
| Provedení | Ceylon Gray |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-252 |
| Číslo zboží | 41277 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)