Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Matte Metallic Blue Slate AB |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1063 |
| Číslo zboží | 41280 |
| Provedení | Gunmetal |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-001 |
| Číslo zboží | 41286 |
| Provedení | Steel |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-021 |
| Číslo zboží | 41288 |
| Provedení | Palladium Plated |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-038 |
| Číslo zboží | 41291 |
| Provedení | Silver Lined Crystal |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-041 |
| Číslo zboží | 41294 |
| Provedení | Mix Precious |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-MIX9047 |
| Číslo zboží | 41295 |
| Provedení | Crystal Ivory Ceylon |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1900 |
| Číslo zboží | 41296 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Silver |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1831 |
| Číslo zboží | 41297 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Gold |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1832 |
| Číslo zboží | 41299 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Yellow Gold |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1833 |
| Číslo zboží | 41300 |
| Provedení | Matte Opaque Light Siam |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-757 |
| Číslo zboží | 41306 |
| Provedení | Silver Lined Pale Cream Opal |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1451 |
| Číslo zboží | 41319 |
| Provedení | Galvanized Semi-Frosted Light Smoky Amethyst |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1158 |
| Číslo zboží | 41320 |
| Provedení | Opaque Matte Light Rose |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-354 |
| Číslo zboží | 41323 |
| Provedení | Galvanized Gold Dyed |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-411 |
| Číslo zboží | 41324 |
| Provedení | Galvanized Champagne |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-433 |
| Číslo zboží | 41326 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)