Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutMiyuki Delica 11/0 jsou velice drobné rokajlové korálky od japonského výrobce MIYUKI, které jsou díky své pravidelnosti, vysokému lesku či matu a stálosti barev považovány za nejkvalitnější z korálků. Miyuki Delica korálky mají široký průtah, díky čemuž vlákna typu Nymo, S-lon či Fireline jimi prošijete i několikrát, což se hodí při tvorbě šitého šperku. Zároveň jsou dostatečně velké pro provlečení oblíbenými elastickými návlekovými materiály jako je elastická lycra nebo elastomer. Krásně se vám budou také vyjímat na vrstvených náramcích s hedvábnou šňůrou.
| Provedení | Opaque Chalk White |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-200 |
| Číslo zboží | 41233 |
| Provedení | Crystal Luster |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-050 |
| Číslo zboží | 41237 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-051 |
| Číslo zboží | 41238 |
| Provedení | Mix Bridal White |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-MIX9039 |
| Číslo zboží | 41240 |
| Provedení | Lined Crystal Light Pink |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-244 |
| Číslo zboží | 41243 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Matte Hot Pink |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1840F |
| Číslo zboží | 41250 |
| Provedení | Galvanized Magenta |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-422 |
| Číslo zboží | 41252 |
| Provedení | Galvanized Matte Magenta |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1173 |
| Číslo zboží | 41253 |
| Provedení | Matte Metallic Heather Luster |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1066 |
| Číslo zboží | 41254 |
| Provedení | Galvanized Purple |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-430 |
| Číslo zboží | 41255 |
| Provedení | Matte Metallic Blue |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1052 |
| Číslo zboží | 41260 |
| Provedení | Sparkle Emerald Lined Aqua AB |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1764 |
| Číslo zboží | 41261 |
| Provedení | Matte Metallic Green Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-324 |
| Číslo zboží | 41264 |
| Provedení | Palladium Silver Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-546 |
| Číslo zboží | 41265 |
| Provedení | Galvanized Olive |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-456 |
| Číslo zboží | 41266 |
| Provedení | Galvanized Turquoise |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-415 |
| Číslo zboží | 41267 |
| Provedení | Opaque Sea Opal |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1136 |
| Číslo zboží | 41269 |
| Provedení | Opaque Light Aqua Luster |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-217 |
| Číslo zboží | 41271 |
| Provedení | Pearl Lined Glacier Blue AB |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1672 |
| Číslo zboží | 41273 |
| Provedení | Lined Crystal Light Aquamarine |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-239 |
| Číslo zboží | 41275 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)