Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 15 x 12 x 0,4 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 46106 |
| Velikost | 15 x 11 x 0,4 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 46110 |
| Velikost | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 46102 |
| Velikost | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 49518 |
| Velikost | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 49519 |
| Provedení | drátěné |
| Velikost | ø 30 cm |
| Doplňující info | vnitřní průměr věnce je cca 20,5 cm |
| Číslo zboží | 46315 |
| Provedení | drátěné |
| Velikost | ø 25 cm |
| Doplňující info | vnitřní průměr věnce je cca 17,5 cm |
| Číslo zboží | 46938 |
| Provedení | drátěné |
| Velikost | ø 20 cm |
| Doplňující info | vnitřní průměr věnce je cca 12 cm |
| Číslo zboží | 46939 |
| Velikost | 15 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 45487 |
| Velikost | 20 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 45488 |
| Velikost | 25 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 45489 |
| Velikost | 15 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 45491 |
| Velikost | 20 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 45492 |
| Velikost | 20 x 10 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 45493 |
| Velikost | 30 x 15 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 45494 |
| Velikost | 20 x 15 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 45495 |
| Velikost | 30 x 20 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 45496 |
| Velikost | 30 x 15 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 45498 |
| Velikost | 24 x 12 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 45506 |
| Velikost | 40 x 7 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 25 mm |
| Číslo zboží | 45538 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)