Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 50 x 10 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 29,6 mm |
| Číslo zboží | 45539 |
| Velikost | 60 x 10 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 38 mm |
| Číslo zboží | 45540 |
| Velikost | 70 x 10 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 48 mm |
| Číslo zboží | 45541 |
| Velikost | 10,5 cm |
| Doplňující info | vyrobeno ze světlého bambusu |
| Číslo zboží | 45778 |
| Velikost | 21 cm |
| Doplňující info | vyrobeno ze světlého bambusu |
| Číslo zboží | 45779 |
| Velikost | 34,5 cm |
| Doplňující info | vyrobeno ze světlého bambusu |
| Číslo zboží | 45780 |
| Velikost | 10 cm |
| Doplňující info | vyrobeno ze světlého bambusu |
| Číslo zboží | 45781 |
| Velikost | 15 cm |
| Doplňující info | vyrobeno ze světlého bambusu |
| Číslo zboží | 45782 |
| Velikost | 20 cm |
| Doplňující info | vyrobeno ze světlého bambusu |
| Číslo zboží | 45783 |
| Velikost | 26 cm |
| Doplňující info | vyrobeno ze světlého bambusu |
| Číslo zboží | 45784 |
| Velikost | 33,5 cm |
| Doplňující info | vyrobeno ze světlého bambusu |
| Číslo zboží | 45785 |
| Provedení | zlatá barva |
| Velikost | 10,5 cm |
| Doplňující info | tloušťka rámu 3 mm |
| Číslo zboží | 45786 |
| Provedení | zlatá barva |
| Velikost | 15,5 cm |
| Doplňující info | tloušťka rámu 3 mm |
| Číslo zboží | 45787 |
| Provedení | zlatá barva |
| Velikost | 21 cm |
| Doplňující info | tloušťka rámu 3 mm |
| Číslo zboží | 45788 |
| Provedení | zlatá barva |
| Velikost | 26 cm |
| Doplňující info | tloušťka rámu 3 mm |
| Číslo zboží | 45789 |
| Provedení | zlatá barva |
| Velikost | 33 cm |
| Doplňující info | tloušťka rámu 3 mm |
| Číslo zboží | 45790 |
| Provedení | zlatá barva |
| Velikost | 19,5 cm |
| Doplňující info | tloušťka rámu 3 mm |
| Číslo zboží | 45793 |
| Provedení | světle žluté vrbové proutí |
| Velikost | ø 20 cm |
| Doplňující info | vnitřní průměr věnce je cca 13 cm |
| Číslo zboží | 46306 |
| Provedení | světle žluté vrbové proutí |
| Velikost | ø 10 cm |
| Doplňující info | vnitřní průměr věnce je cca 7 cm |
| Číslo zboží | 46308 |
| Provedení | tmavě hnědé vrbové proutí |
| Velikost | ø 20 cm |
| Doplňující info | vnitřní průměr věnce je cca 10 cm |
| Číslo zboží | 46310 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)