Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | tmavě hnědé vrbové proutí |
| Velikost | ø 20 cm |
| Doplňující info | vnitřní průměr věnce je cca 10 cm |
| Číslo zboží | 46310 |
| Provedení | bílé přírodní proutí |
| Velikost | ø 25 cm |
| Doplňující info | vnitřní průměr věnce je cca 16 cm |
| Číslo zboží | 46311 |
| Provedení | šedé přírodní proutí |
| Velikost | ø 25 cm |
| Doplňující info | vnitřní průměr věnce je 16 cm |
| Číslo zboží | 46314 |
| Provedení | borovice |
| Velikost | ø 2cm, délka 25 cm |
| Hmotnost | 38 g |
| Číslo zboží | 46426 |
| Provedení | borovice |
| Velikost | ø 2cm, délka 30 cm |
| Hmotnost | 40 g |
| Číslo zboží | 46427 |
| Provedení | borovice |
| Velikost | ø 2cm, délka 50 cm |
| Hmotnost | 60 g |
| Číslo zboží | 46431 |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | surové dřevo |
| Číslo zboží | 46446 |
| Velikost | 15 mm |
| Materiál | surové dřevo |
| Číslo zboží | 46447 |
| Velikost | 20 mm |
| Materiál | surové dřevo |
| Číslo zboží | 46448 |
| Velikost | 25 mm |
| Materiál | surové dřevo |
| Číslo zboží | 46449 |
| Velikost | 30 x 4 mm |
| Materiál | surové dřevo |
| Číslo zboží | 46450 |
| Velikost | 45 x 7 mm |
| Materiál | surové dřevo |
| Číslo zboží | 46451 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 10 cm |
| Doplňující info | dekorace je složená ze 2 části. |
| Číslo zboží | 46493 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 6 cm |
| Doplňující info | dekorace je složená ze 2 části. |
| Číslo zboží | 46495 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 8 cm |
| Doplňující info | dekorace je složená ze 2 části. |
| Číslo zboží | 46496 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 20 cm |
| Doplňující info | průměr otvoru na žárovku je 42 mm |
| Číslo zboží | 46637 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 15 cm |
| Doplňující info | průměr otvoru na žárovku je 42 mm |
| Číslo zboží | 46638 |
| Provedení | PVC |
| Velikost | 20 x 30 cm |
| Doplňující info | smršťování v troubě při teplotě 150°C |
| Číslo zboží | 46840 |
| Provedení | žluté a hnědé |
| Velikost | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 2 kusy 3D papírové dekorace |
| Číslo zboží | 49679 |
| Velikost | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 2 kusy 3D papírové dekorace |
| Číslo zboží | 49680 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)