Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | tyrkysové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50308 |
| Provedení | půlnoční modř |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50312 |
| Provedení | světle modré |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50314 |
| Provedení | modré |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50315 |
| Provedení | burgundy |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50317 |
| Provedení | vínové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50318 |
| Provedení | tělové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50325 |
| Provedení | lososové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50326 |
| Provedení | v barvě vřesu |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50328 |
| Provedení | malinové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50332 |
| Provedení | žluté |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50341 |
| Provedení | v barvě vanilky |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50342 |
| Provedení | perlově šedé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50343 |
| Provedení | krémové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50345 |
| Provedení | vínové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49768 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22426 |
| Provedení | petrolejové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46002 |
| Provedení | petrolejové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46012 |
| Provedení | růžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50257 |
| Provedení | červené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50258 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)