Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | tyrkysové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49981 |
| Provedení | světle modré |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49983 |
| Provedení | světle modré |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49984 |
| Provedení | lila |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49987 |
| Provedení | v malinové barvě |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49988 |
| Provedení | červené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49989 |
| Provedení | růžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49990 |
| Provedení | světle růžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49992 |
| Provedení | hořčicové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49994 |
| Provedení | krémové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49996 |
| Provedení | bílé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50254 |
| Provedení | žluté |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50255 |
| Provedení | oranžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50256 |
| Provedení | zelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50259 |
| Provedení | fialové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50260 |
| Provedení | krémové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50262 |
| Provedení | hnědé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50263 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 50 m, doporučený háček ve velikosti 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo zboží | 50264 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 50 m, doporučený háček ve velikosti 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo zboží | 50265 |
| Provedení | barevné |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 50 m, doporučený háček ve velikosti 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo zboží | 50267 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)