Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | max 14 x 15 cm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50643 |
| Velikost | max 15,5 x 15,5 cm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50644 |
| Provedení | v odstínech tyrkysové |
| Hmotnost | 300 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±36 m, doporučený háček ve velikosti 25 |
| Číslo zboží | 51291 |
| Provedení | růžovo-bílé |
| Hmotnost | 200 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±100 m, doporučený háček ve velikosti 3,4-4 |
| Číslo zboží | 50680 |
| Provedení | tyrkysovo-bílé |
| Hmotnost | 200 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±100 m, doporučený háček ve velikosti 3,4-4 |
| Číslo zboží | 50683 |
| Provedení | žluto-bílé |
| Hmotnost | 200 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±100 m, doporučený háček ve velikosti 3,4-4 |
| Číslo zboží | 50685 |
| Provedení | podzimní barvy |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 220 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50593 |
| Provedení | petrolejové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46002 |
| Provedení | petrolejové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46012 |
| Provedení | mix barev |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | sada obsahuje 10 ks žinylkových klubíček (10 x 65 m) |
| Číslo zboží | 49870 |
| Provedení | neonově oranžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49969 |
| Provedení | šedé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49972 |
| Provedení | v barvě nugátu |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49975 |
| Provedení | v barvě máty |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49980 |
| Provedení | modrošedé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49982 |
| Provedení | modré |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49985 |
| Provedení | fialové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49986 |
| Provedení | růžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49991 |
| Provedení | světle růžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49993 |
| Provedení | v barvě vanilky |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49995 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)