SWAROVSKI nalepovací, nažehlovací a našívací kameny

Změna obchodní strategie firmy SWAROVSKI

Na přelomu let 2020 a 2021 společnost SWAROVSKI zcela změnila obchodní strategii a během roku 2021 ukončila distribuci pro maloobchodní prodej. Jako vhodnou alternativu tohoto sortimentu jsme vybrali českou značku Preciosa® Components. 

SWAROVSKI nalepovací kameny a jejich alternativy

Nalepovací kameny SWAROVSKI No Hotfix s plochým spodkem se využívaly především k dozdobení šatů, ale i dalších předmětů. Alternativou k tomuto oblíbenému sortimentu jsou Preciosa® nalepovací kameny s plochým spodkem. Stejně jako tomu bylo u SWAROVSKI kamenů, obsahují i tyto Preciosa® kameny také vrstvu Simili, která má nejen ochrannou funkci, ale také dodává kamenům vyšší lesk. 

Nově v sortimentu najdete Preciosa® nalepovací kameny ve dvou tvarech, a to Preciosa® MC nalepovací šatonové růže MAXIMA ve velikostech od 4 do 7 mm a Preciosa® MC nalepovací kulaté kameny 662 ve velikostech 4, 6 a 8 mm. V případě obou tvarů je možné si vybrat hned z několika barevných variant a můžete si také prohlédnout kategorii komponentů pro ně určených.

Preciosa® nalepovací kameny

SWAROVSKI nažehlovací kameny a jejich alternativy

Zařazením Preciosa® nažehlovacích kamenů jsme obnovili sortiment nažehlovacích kamenů, které jsme již nějakou dobu neprodávali. Nyní vám tedy můžeme nabídnout nažehlovací kameny ve tvaru Preciosa® MC nažehlovací šatonové růže MAXIMA, které nabízíme ve 4 velikostech a v 15 různých barvách. Nabídku tak tvoří přes 60 unikátních kamenů. Plochá spodní strana kamenů je opatřena speciálním lepidlem s nízkým bodem tání a patentovanou mezivrstvou, zajišťující snadnou aplikaci a stoprocentní přilnutí k materiálu.

Preciosa® nažehlovací kameny

SWAROVSKI našívací kameny a jejich alternativy

Našívací kameny SWAROVSKI jsme také již delší dobu neprodávali, takže i tento sortiment se dá považovat za obnovený. Preciosa® našívací kameny mají plochou spodní stranu, obsahující ochrannou vrstvu Simili, která kamenům dodává mimo jiné vyšší lesk.

Na výběr je celkem ze tří druhů našívacích kamenů, konkrétněji Preciosa® MC našívací šatonové růže VIVA12Preciosa® MC našívací kytičky s jedním průtahem nebo Preciosa® MC našívací Rivoli se dvěma průtahy.

Preciosa® našívací kameny


Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Bohumila
Pondělí, 26. Září 2022

100%

Jsem jako vždy spokojená. Nabídka, rychlost, vstřícnost...vše OK

Milena
Pondělí, 26. Září 2022

100%

Viz výše

+ Široká nabídka, přehledný web, rychlé vyřízení objednávky.

Jana
Čtvrtek, 22. Září 2022

100%

Děkuji určitě opět objednám spokojenost, mohu v klidu z domu prohlédnout a objednat co potřebuji. Jen prosba zda by šlo zavést koncovky na širší šité náramky není možnost více rozměrů jsou jen malé …

+ Objednáno v klidu z domova, velice dobře viditelné nabídky zboží, a vše v pořádku už mohu tvořit.