SWAROVSKI přívěsky

Změna obchodní strategie firmy SWAROVSKI

Na přelomu let 2020 a 2021 společnost SWAROVSKI zcela změnila obchodní strategii a během roku 2021 ukončila distribuci pro maloobchodní prodej. Jako vhodnou alternativu tohoto sortimentu jsme vybrali českou značku Preciosa® Components. 


SWAROVSKI přívěsky a jejich alternativy

SWAROVSKI přívěsky byly bezesporu jedním z nejoblíbenějších sortimentů tohoto předního výrobce broušeného skla. Vybrat jste si mohli ze stovek unikátních elementů. Alternativní Preciosa® přívěsky ovšem nezaostávají kvalitou ani svou výjimečností. V naší nabídce najdete 4 tvary přívěsků. Oblíbený motiv srdce hledejte jako Preciosa® MC přívěsky srdce MAXIMA ve velikostech 10 až 18 mm, klasické kulaté Preciosa® MC přívěsky Rivoli ve velikostech 10 a 14 mm. Oba prve jmenované tvary u nás můžete koupit ve dvou základních barevných variantách. Dva zbývající tvary kapek jsou si trochu podobné, ale každý je něčím speciální. Preciosa® MC přívěsky kapka 681 má tvar o něco oblejší oproti podlouhlejším přívěskům Preciosa® MC přívěsky kapka 984. U obou druhů přívěsků ve tvaru kapky je možné si vybrat hned z několika barevných variant.


Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Renata
Čtvrtek, 11. Srpen 2022

100%

Doporučuji!

+ skvělý výběr

+rychlé doručení

Eva
Středa, 10. Srpen 2022

100%

Mám jen dobré skušenosti, vždy vše v pořádku

Marie
Středa, 10. Srpen 2022

100%

Trošku delší doručení z pobočky v Praze na pobočku Brno, ale věděla jsem o tom před objednávkou, takže jsem s tím počítala :)