Vše pro Boho náramky a náhrdelníky

Vše pro Boho náramky a náhrdelníky

Video: Jak na tvorbu boho náramků

Základy a nejčastější dotazy

​Boho náramky a náhrdelníky jsou pro vás ty pravé doplňky, pokud milujete originalitu a nebojíte se pracovat s různými barvami a vzory. Na stylu Boho Chic je nejlepší to, že můžete naprosto popustit uzdu své fantazii. Kombinovat můžete různé korálky, střapce i přívěsky, které mohou symbolizovat vaši životní filosofii. Boho Chic do sebe pojí několik různých stylů, jelikož hlavním cílem je cítit se svá. Můžete tak propojit jednoduché vrstvené náramky na Shamballa šňůře či na elastomeru, například s kombinací minerálů, exotických dřevěných korálků se stříbrnými spojovacími díly nebo s přívěsky. Nezapomeňte se podívat do sekce TierraCast přívěsků a korálků, ve kterých jsme pro vás připravili novinky jako stvořené pro trend Boho! Vytvořit si můžete nejen náhrdelníky a náramky, ale také šperky jako jsou čelenky do vlasů a ozdoby na nohu, které budou skvěle doplňovat váš letní outfit.
Jak si spočítám, kolik korálků potřebuji na náramek nebo náhrdelník?

Nejlepší způsob, jak zjistit požadovanou délku náramku je naměřit si obvod ruky omotáním provázku a ten pak změřit. Výslednou délku v cm už stačí vydělit průměrem korálků (také v cm), z kterých budete náramek navlékat. Pozor, korálky z přírodních materiálů mohou mít drobné velikostní odchylky, proto si raději vždy přikupte několik korálků navíc.

Jaký návlekový materiál mám použít a jak ho správně zakončím?

Boho v sobě pojí několik stylů, podle kterého si můžete vybrat i návlekový materiál. Pokud si chcete vytvořit náramek, který se lehce navléká i sundává, bude pro vás ideální pracovat s elastomerem. Není sice tak elastický jako elastická lycra, ale nevytáhne se a ukončit jej můžete obyčejnými uzlíky. Ty musejí být minimálně tři, klidně ale i čtyři až pět. Uzlíky je dobré tvořit vždy protisměrně, aby se do sebe jednotlivé uzlíky při jejich utahování pevně zaklesly. Výsledný uzlík pak skryjete do nejbližšího korálku. Chcete-li, aby váš náramek byl spíše decentní, můžete použít nylonovou Shamballa šňůru, kterou můžete snadno splést, nebo si vybrat už z hotových Shamballa základů. Pro luxusnější vzhled zvolte nylonové lanko nebo řetízek. Vybrat si můžete i ze stříbrných řetízků, pozlacených 24k žlutým a 18k růžovým zlatem. Pokud nebudete pracovat s hotovými řetízky se záponkou, nezapomeňte pro práci s metrážovým řetízkem na ketlovací kleště.

Jak na náramek přidělám ozdobné spojovací komponenty a jak je vybírat?

Ozdobné spojovací komponenty snadno ukotvíte pomocí uzlíků v případě, že jste si vybrali nylonovou Shamballa šňůru nebo kožené řemínky a pomocí spojovacích kroužků v případě řetízku a hotových Shamballa náramků. Pozor, ozdobné spojovací díly nejsou kompatibilní s elastickými návlekovými materiály. Vybrat si můžete z několika desítek stylů, které nabízíme ve stříbře, a ve stříbře pozlaceném 24 karátovým zlatem a 18 karátovým růžovým zlatem. Nově také nabízíme spoustu krásných přívěsků a korálků jako stvořených pro Boho trend v sekci TierraCast.

Čím mohu náramek dozdobit?

U Boho šperků se skutečně nekladou žádná omezení. Kombinujte přívěsky, kovové korálky, ozdobné mezidíly ve stříbrné, zlaté a rose gold barvě s rokajlovými korálky, s mačkanými korálky nebo například se skleněnými korálky v barvách sedmi čaker. Boho můžete vytvořit jak z přírodních materiálů jako jsou dřevěné korálky, tak z luxusních Preciosa Components korálků. Použít můžete i krystaly a přívěsky Preciosa Components, které vlepíte do ozdobných lůžek. Pokud budete náramek zdobit přívěsky, je potřeba si zkontrolovat, zda má uvedený ozdobný element pevné očko, a proto musí být navlečen na své místo už při navlékání náramku, nebo zda má očko otevřené, případně žádné, a může být na náramek umístěn dodatečně až po jeho navléknutí a ukončení pomocí spojovacích nebo vodících kroužků.

Začínáte? Podívejte se do poradny


Ověřeno našimi zákazníky
97 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Hana
Pondělí, 26. Únor 2024

100%

Bezproblémová komunikace. Doporučuji. Objednané zboží v pořádku.

Jindřiška
Neděle, 25. Únor 2024

100%

Velmi dobře zabalené. Rychlost poslání.

Miroslava
Pátek, 23. Únor 2024

100%

Z celkového nákupu za 3.300Kč, po odečtení dárkových poukazů v hodnotě 3000,-Kč, nedosáhnete na poštovné zdarma. Takže kupovat dárkové poukazy je NEVÝHODNÉ.