Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 45593 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo zboží | 45594 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo zboží | 45600 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo zboží | 45604 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 45605 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo zboží | 45606 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo zboží | 45612 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 18 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo zboží | 45616 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 18 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 45617 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 18 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo zboží | 45624 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo zboží | 48452 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 48462 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48614 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48615 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48626 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48642 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48648 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48698 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48701 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48703 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)