Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48802 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48804 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48807 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48810 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48812 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48819 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48820 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48822 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48856 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48874 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Naleziště | Itálie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48882 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48922 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,5 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48923 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48947 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Rusko |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48954 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48990 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 49003 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49017 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 49018 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49020 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)